Po 60 letih znova v dijaškem domu
Nekdanje dijakinje koprskega Učiteljišča, ki so bile med letoma 1961 in 1966 nastanjene v Dijaškem domu Koper, so se minuli četrtek, 18. junija, ob 60-letnici mature vrnile v prostore, kjer so preživele pomemben del svoje mladosti.
24. 06. 2026, 8:57