Spodneslo mu je kolo

Kronika
, posodobljeno: 9. 06. 2026, 20:00

Večji kamen na makadamski cesti je pokvaril načrte in veselje 54-letnemu motoristu, ki se je v ponedeljek pod noč odpravil iz Trnovega ob Soči proti Magozdu. Z zlomljeno nogo je na koncu obležal v bolnišnici.

Vožja po makadamski poti se je za motorista končala boleče.

Vožja po makadamski poti se je za motorista končala boleče.

Foto: Pgd Kobarid

V ponedeljek popoldan je 54-letni motorist vozil po makdamski poti iz Trnovega ob Soči proti Magozdu in med vožnjo naletel na večji kamen, zaradi katerega mu je spodneslo prednje kolo. Po padcu je poklical na pomoč. Na kraj so prihiteli kobariški gasilci in tolminski zdravstveni reševalci, ki so ga oskrbeli in ga odpeljali v šempetrsko bolnišnico. Po neuradnih podatkih naj bi si zlomil nogo.