Podnevi obnavljali, zvečer je zagorelo
Kronika
26. 06. 2026, 9:46
, posodobljeno:
26. 06. 2026, 9:48
V sredo zvečer se je med domačini hitro razvedelo, da je zagorelo v koprski gimnaziji. Gasilci in policisti so obvestilo, da se iz ostrešja koprske gimnazije kadi, dobili nekaj po 20. uri.
Foto: Arhiv Pn
KOPER • Koprski poklicni gasilci so z več vozili prihiteli na Martinčev trg, tudi z avtolestvijo. Požar na nekaj kvadratnih metrih ostrešja so hitro pogasili in tako preprečili, da bi nastala večja škoda. Nazadnje so prostore še pregledali in prezračili. S koprske policijske uprave so sporočili, da je zagorel eden od tramov in še nekaj kvadratnih metrov lesenega ostrešja na delu objekta, kjer so podnevi potekala obnovitvena dela. Policisti nadaljujejo zbiranje obvestil in bodo o ugotovitvah obvestili koprsko tožilstvo. •
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×