Slovenci četrti med elito

Šport
, posodobljeno: 15. 06. 2026, 5:05

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca po prvem sklopu svetovne lige narodov zaseda četrto mesto med 18 najboljšimi ekipami na svetu. Ženska članska reprezentanca je po sinočnji zmagi s 3:0 nad Latvijo v evropski ligi še neporažena.

Slovenci četrti med elito

Slovenke so pod organizatorsko taktirko Kanalke Eve Pavlović Mori (1) ostale neporažene.

Foto: OZS

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je včeraj na četrti tekmi lige narodov v Linyiju na Kitajskem doživela prvi poraz. Premagala jo je že vrsto let kakovostna ekipa Japonske - lani šesta v ligi. Kljub temu je Slovenija po štirih krogih s tremi zmagami začasno držala četrto mesto na lestvici, takšno, kot ga je lani v ligi osvojila na koncu. Japonci so začasno prevzeli vodstvo na lestvici. Točen vrsti red po štirih krogih lige narodov je postal znan danes zjutraj, ko so se (po slovenskem času) končale tekme na turnirjih v Braziliji in Kanadi.

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.