Prvak je Dornberk

Šport
, posodobljeno: 14. 06. 2026, 17:44

Sinoči se je v športnem parku v Šempetru zaključila tradicionalna Liga Vitrum v malem nogometu. Zmagala je ekipa Dornberka pred ŠD Sonce in moštvom Mat.Kom. Že v četrtek se bo začel turnir trojk v Grgarskih Ravnah.

mali nogomet Dornberk

Zmagovalec lige Vitrum je ekipa Dornberka.

Foto: Igor Mušič

ŠEMPETER • Sinoči se je po  dobrem mesecu dni igranja in osmih turnirjih  na umetni travi športnega parka v Šempetru zaključila tradicionalna liga pet članskih moštev v malem nogometu, ki jo vodi domači navdušenec za ta šport Mitja Humar - ob podpori lokalnega podjetja Vitrum. Tudi letos je tekmovalo osem moštev z Goriške in Spodnje Vipavske doline. Znanih (v glavnem že veteranskih) obrazov iz nogometnih primorskih ligašev in tretjeligašev, ter iz futsala ni manjkalo. Na sinočnjem zaključnem turnirju je bil najbolj opazen član ekipe Mat. Kom, nekdanji državni reprezentant v dvoranskem nogometu in pred 17 let najboljši igralec slovenske lige, Slaviša Goranović

Si želite prebrati celoten članek?

Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR

Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.

Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.

Powered by 4EGI

Že imate aktivacijsko SMS kodo?

Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.

ALI

Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.

Postanite naročnik
  1. Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
  2. Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
  3. Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.