Gorica brez licence za sezono 2026/27
Članska ekipa Gorice ostaja brez licence za tekmovanja pod okriljem Nogometne zveze Slovenije. Prihodnjo sezono bo igrala v primorski ligi. Klub naj bi vseeno ohranili pri življenju, kar pomeni, da se bodo mlajše selekcije lahko še naprej merile v jakostnih rangih, ki so jih dosegle z rezultati na zelenici.
Nogometni klub Gorica tudi po pritožbi ni dobil licence za tekmovalno sezono 2026/27.
Foto: Nd Gorica/facebookNOVA GORICA, BRDO PRI KRANJU • Danes je bil (najbolj) žalosten dan za novogoriški nogomet. Nogometna zveza Slovenije (NZS) je tudi na drugi stopnji zavrnila vlogo Nogometnega društva Gorica za pridobitev tekmovalne licence. “Pritožba ND Gorica je bila vsebinsko obravnavana in zavrnjena kot neutemeljena zaradi neizpolnjevanja finančnih kriterijev. ND Gorica licence za tekmovalno leto 2026/2027 ne pridobi. Odločitev je dokončna,” je na svoji spletni strani sporočila NZS.
Si želite prebrati celoten članek?
Hiter nakup z mobilnim telefonom - Dnevni dostop 1,99 EUR
Za nakup dnevnega dostopa do vseh spletnih vsebin pošljite SMS s ključno besedo PN1 na številko 4246.
Plačilo z mobilnim telefonom je omogočeno pri operaterjih Telekom, A1, Telemach, T2 in Bob. Po izvedenem plačilu boste prejeli aktivacijsko kodo, ki jo vpišete v polje spodaj ali na prijavni strani. Nakup je enkraten in ga ne bomo samodejno obnavljali.
Powered by 4EGI
Že imate aktivacijsko SMS kodo?
Vpišite SMS kodo, ki ste jo prejeli po izvedenem plačilu. Po uspešnem vpisu, osvežite stran in uživajte v branju.
Sklenite naročnino na digitalne vsebine Primorskih novic.
Naročnino lahko kadarkoli prekinete.
- Vsakodnevni dostop do zanimivih zgodb iz lokalnega in nacionalnega okolja.
- Podpora visokokakovostnemu novinarstvu.
- Dostopajte do vseh vsebin, kjerkoli in kadarkoli.