Obalni komorni orkester sezono zaključuje z glasbenimi uspešnicami
Kultura
3. 06. 2026, 9:00
, posodobljeno:
3. 06. 2026, 9:00
Obalni komorni orkester bo koncertno sezono 2025/26 sklenil v poletnem vzdušju.
Foto: Lana Mršnik
To soboto ob 21. uri vabi na koprski Muzejski trg, kjer prireja koncert V objemu poletja, na katerem bodo zazvenele priljubljene melodije različnih glasbenih zvrsti. Orkestru bo dirigiral maestro Patrik Greblo, kot gostje pa bodo nastopili En big band ter domači solisti Tinkara Kovač, Lea Sirk in Gregor Ravnik. Organizatorji obljubljajo večer znanih skladb, ki povezujejo generacije in opevajo življenje, ljubezen, naravo ter človeško povezanost. Obalni komorni orkester, ki od leta 2023 deluje pod umetniškim vodstvom Vlada Repšeta, bo s koncertom zaključil letošnji koncertni abonma. Vstop bo brezplačen. • an
{CURRENT-PAGE} / {ALL-PAGES}
×